אודות - תומר זוסמן - תכנון פיננסי


אודותינו


TZ תכנון פיננסי – שמה לה כחזון ואידיאולוגיה, להיות החברה המובילה בישראל בתחום התכנון הפיננסי, כך ללוות משפחות לעשייה, להעצמה ולהגשמה. חברתנו מובילה יד ביד את לקוחותיה להגשים את מטרותיהם לאורך זמן, ויצירת מימוש עצמי ואושר עבור האנשים והמשפחות שאנו עובדים איתם. אנו מאמינים שיש דרך לכל חלום, וניתן להגשים את כל החלומות, כאשר מתכננים את הדברים נכון.

בהיותנו מנהלי עושר למשפחות, ומתוקף תפקידנו לקדם את המצב הכלכלי ולתכנן את עתיד לקוחותינו, אנו משתמשים בכלים ושיטות מודרניים וייחודיים, ואף פיתוחים מיוחדים שלנו, תוך שימוש בדיגיטציה ומערכות טכנולוגיות מתקדמות. כך אנו מעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים לניהול העושר המשפחתי, המאפשרים ראייה הוליסטית, בקרה, ניהול ושליטה מלאה כל המרכיבים הפיננסים של המשפחה, בתצוגה מקיפה של 360 מעלות - גם עבור הלקוח וגם עבור משפחתו.

מטרתנו להוביל משפחות בישראל לעצמאות כלכלית, על מנת שיוכלו לעסוק ולעשות את הדברים החשובים להם באמת, להנות מעשייה יומיומית, ולפנות יותר זמן לטיולים ולמשפחה. הגישה שלנו היא שהכסף יעשה כסף, ויאפשר לכם לחיות בעושר ואושר, פשוטו כמשמעו.
בקרה, ניהול ושליטה מלאה בכל המרכיבים הפיננסים
בראייה של 360°

ליווי יד ביד – בית חם ("משפחתיות")

מערכת היחסים שלנו עם לקוחותינו משפחתית וארוכת שנים. המשרד הוא משרד בוטיק, המאפשר טיפול אישי ואינטימי ללקוחות ומשפחתיהם, כולל הדור הבא. ההיכרות המוקדמת והאישית מאפשרת לנו להתאים את צרכיו ורצונותיו לבחירות נכונות ולהתאים את התהליך ללקוח - להגשמת מטרותיו וחלומותיו. אישיות המנכ"ל והבעלים, תומר זוסמן, מבוססת על אמון, אינטלגציה רגשית, אכפתיות לזולת ונתינה ומאפשרת להיות שם בשביל הלקוחות ולדאוג למשפחתם, בכך אנו מצליחים להיות חלק בלתי נפרד ומהותי של המשפחה - להגשמת חלומותיה, לשקט הנפשי שלה ולביטחונה.
אנו מצליחים להיות חלק בלתי נפרד ומהותי של המשפחה להגשמת חלומותיה לשקט הנפשי שלה ולביטחונה
הצלחה אופטימלית בהתאמה ללקוח


אנו שמים דגש על זיהוי אינטרסי הלקוח, פיתחנו מודל עסקי מותאם לקוח כדי לתת מענה מדוייק לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. בנוסף יש לנו גם מודל עסקי מותאם לקוח המבוסס על צבירת הון עם ליווי צמוד של סוללת אנשי מקצוע מומחים ומקצועיים. זה מאפשר חפיפת אינטרסים עם הלקוח במטרה לייצר מכפלות ומינוף, ולאפשר את הצלחה המשפחה בניהול העושר והגדלת הון הנכסים, והכל במסגרת יעדים מבוססי הצלחה.
שקיפות וזהות אינטרסים עם לקוחותינו

אובייקטיביות זה שם המשחק

TZ פיננסים הינה גוף אובייקטיבי מכוון לקוחות, ולכן אינו קשור באף צורה ו/או זיקה לגוף מוסדי, מוסד בנקאי או מנהלי נכסים מכל סוג. כמו כן, אנו מביאים את המומחים הטובים והמובילים בכל תחום, מתוך תשתית מקצועית שגיבשנו על פני שנים של עשייה. התשתית הזו מאפשרת פיקוח ובקרה על התהליכים, על הביצועים והתוצאות - בשיטה הייחודית שלנו שאנו קוראים לה שיטת BEST. כך בכל תוכנית משולבים מספר יועצים ומומחים בעלי שם בתחומם לשירות הלקוח - הכל במטרה להגשים את חלומותיו ומטרותיו תוך ביצוע פעולות יעילות ומוצלחות.
נאמנות ומקצועיות ללא פשרות בכל תחומי החברהנשמח לסייע לך להתקדם לעבר הצמיחה והגדלת ההון שלך

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

cfp