תכנון פיננסי ועושר משפחתי - תומר זוסמן - תכנון פיננסי

תכנון פיננסי ועושר משפחתיתכנון פיננסי ועושר משפחתי


ביסוד האדם , האדם נבדל בהצלחתו הכלכלית ובהגעתו למטרות ולהגשמת חלומותיו ביכולתו להתמקד ולהתמסר לתהליך של תכנון פיננסי מוקדם אשר במסגרת תקופת חייו מצליח להעריך ולנהל הכספים , המאזנים והרווח והפסד מראש של עושרו שלו ושל משפחתו בכך להגדיל את הון הנכסים , לייצר רווח גדול יותר לחסכונותיו ולהשקעות , להגיע לעצמאות כלכלית וביטחון כלכלי , לנהל את הסיכונים מראש לצפות את הבלתי צפוי ולבנות הגנות לאותם סיכונים ,לשמר התיק את העושר המשפחתי ולבנות את ייעודו במעבר לדורות הבאים.

 


תכנון השקעות ונדל"ן

ניטור , עוצמה , ידע , מומחיות , איכות , מיסוי , ביטחונות אלו רק חלק מהערכים החשובים בניהול השקעות כל זאת בהלימה לייצור הכנסות והטבות במס . אם פעם הידע הערכי העשיר כל כך היה באנשי צווארון כחול ולאחריו בצווארון לבן כאנשי מקצוע מומסכים רופאיים , עורך דין ורואה חשבון . היום יותר מתמיד מי שתרצה לידך ככתף , את הטלפון שלו או הכתובת ודלת פתוחה זהו ביל גייטס , וורן באפט , מארק צוקרברג ועוד רבים אחרים אשר ייצרו הון שלא צריכים לעבוד עבור עצמם , עבור משפחתם ועבור הדורות הבאים לעשרות שנים ואף מאות שנים . היום יותר מתמיד , בעולם המודרני , יש רצון להגיע לחופש הכלכלי ולעצמאות כלכלית במודעות גבוהה של הגשמת חלומות בטווח החיים כי חיים פעם אחת .


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

cfp